KONST / Litografier / Färglitografi 14177557
nr 1417 7557
Karl-Axel Larsson
(f. 1952), Sverige
Signerad, PT. Färglitografi, bildmått: 70x50cm, yttermått inklusive ram: 78x58cm
Karl-Axel Larsson, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:27:31
4/9 12:13:53